Zespół Szkół Elektrycznych

im. prof. Janusza Groszkowskiego

w Białymstoku

Centrum Kształcenia

Praktycznego Nr 1


Godziny konsultacji nauczycieli

Nazwisko i imię

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Aleksiejczuk Adam

 

 

15.20 – 16.05

 

 

Arcimowicz Anna

11.30 – 12.15

 

 

 

 

Bogusłowicz Małgorzata

 

 

 

10.45 – 11.30

 

Bohatyrewicz Ireneusz

 

 

 

8.00 – 8.45

 

Bolesta Stanisław

 

 

15.20 – 16.05

 

 

Brzeski Marcin

 

 

 

 

12.45 – 13.30

Bukrym Andrzej

 

14.30 – 15.15

 

 

 

Buszko Joanna

13.40 – 14.25

 

 

 

 

Chlebiński Bogumił

 

 

 

 

10.45 – 11.30

Chociej Ewa

11.50 – 12.35

 

 

 

 

Chojnowski Robert

 

 

 

12.45 – 13.30

 

Chomik Jan

 

 

11.50 – 12.35

 

 

Cichosz Jacek

 

 

12.45 - 13.30

 

 

Ciemnicki Piotr

 

 

 

10.45 – 11.30

 

Czarnecka Zuzanna

 

 

10.45 – 11.30

 

 

Czech Tomasz

 

 

8.00 – 8.45

 

 

Danieluk Roman

 

 

 

8.55 – 9.40

 

Dawidziuk Jolanta

 

 

 

12.35 – 13.20

 

Dąbrowski Maciej

 

 

 

 

10.45 – 11.30

Doroszkiewicz Wioletta

 

 

9.50 – 10.35

 

 

Dudek Sławomir

 

17.45 – 18.10

 

 

 

Dziedziul Bogumił

 

 

 

11.50 – 12.35

 

Gabrel Wiesław

 

 

17.00 – 17.45

 

 

Gajewska Zofia

 

 

11.50 – 12.35

 

 

German Irena

 

 

 

10.45 – 11.30

 

Gierałtowska Dorota

 

 

 

10.45 – 11.30

 

Godlewska Urszula

 

 

10.45 – 11.30

 

 

Golonko Piotr

 

12.45 – 13.30

 

 

 

Grycuk-Gruszewska Alina

 

10.45 – 11.30

 

 

 

Gryszko Mariusz

 

8.00 – 8.45

 

 

 

Hajduczenia Elżbieta

 

 

 

8.55 – 9.40

 

Jabłońska Anna

 

 

 

9.50 – 10.35

 

Jodkowski Marek

12.45 – 13.30

CKP Nr 1

 

 

 

 

Jurgielewicz Bogumiła

 

 

 

 

9.50 – 10.35

Kasiuk Marcin

 

 

9.50 – 10.35

 

 

Kazarez Krzysztof

11.20 – 12.05

CKP Nr 1

 

 

 

 

Kondrat Konrad

12.45 – 13.30

 

 

 

 

Kostecki Marian

 

 

 

12.45 – 13.30

 

Kowalewski Albert

 

11.20 - 12.00

CKP Nr 1

 

 

 

Kowalska Jolanta

 

 

 

10.45 – 11.30

 

Kruciński Stanisław

 

 

16.00 - 17.00

 

 

Kuczaba Roman

 

 

 

 

13.00 – 13.45

CKP Nr 1

Kukiełko Renata

11.50 – 12.35

 

 

 

 

Kwiecińska Marta

 

 

 

12.45 – 13.30 

 

Laskowski Kazimierz

 

 

 

13.40 – 14.25

 

Laszuk-Redlińska Elżbieta

 

11.50 – 12.35

 

 

 

Łaciński Tomasz

 

 

11.50 – 12.35

 

 

Łapińska Emilia

12.45 – 13.30

 

 

 

 

Łochowska Maria

 

 

 

 

8.55 – 9.40

Łuniewska Anna

 

 

 

 

13.40 – 14.25

Łuszcz Joanna

 

 

 

 

10.00 – 10.45

Maciejewska Marlena

10.45 – 11.30

 

 

 

 

Maksimiuk Joanna

 

 

 

 

9.50 – 10.35

Matwiejczuk Jolanta

 

13.40 – 14.25

 

 

 

Michałowski Rafał

12.45 – 13.30

 

 

 

 

Mieczkowski Piotr

 

14.30 – 15.15

 

 

 

Miecznik Andrzej

11.50 – 12.35

 

 

 

 

Mosiej Adam

 

 

 

16.10 – 16.55

 

Najbuk Mirosław

 

 

18.40 – 19.25

 

 

Nasuto Tadeusz

 

 

 

11.35 – 12.35

 

Niczyporuk Tadeusz

 

 

 

13.00 – 13.45

CKP Nr 1

 

Niedźwiedź Dorota

 

 

11.50 - 12.35 

 

 

Olejnik Roman

 

11.30 - 12.15

CKP Nr 1

 

 

 

Olędzka Małgorzata

 

 

8.55 – 9.40

 

 

Omieliańczyk Ryszard

 

14.30 – 15.15

 

 

 

Osiak Irena

 

 

12.45 – 13.30

 

 

Ostapczuk Renata

8.00 - 08.45 

 

 

 

 

Packiewicz Agnieszka

 

 

 

 

11.50 – 12.35

Perkowska Emilia

 

10.45 – 11.30

 

 

 

Perkowski Antoni

 

 

 

 

13.40 – 14.25

Petelski Piotr

 

 

 

8.00 – 8.45

 

Płoński Roman

11.50 – 12.35

 

 

 

 

Pryzmont Joanna

 

10.45 – 11.30

 

 

 

Raciborski Jarosław

 

 

16.10 – 16.55

 

 

Romańczuk Sebastian

 

 

10.45 – 11.30

 

 

Roszkowski Adrian

 

11.20 – 12.05

CKP Nr 1

 

 

 

Rusiniak Agnieszka

13.40 – 14.25

 

 

 

 

Sadowska Ewa

 

 

 

 

11.50 – 12.35

Sienkiewicz Anatol

 

 

12.45 – 13.30

 

 

Sienkiewicz Przemysław

9.50 – 10.35

 

 

 

 

Sirocki Sławomir

 

 

 

 

10.45 – 11.30

Skutnik Magdalena

11.50 – 12.35

 

 

 

 

Sołowiej Magdalena

10.45 – 11.30

 

 

 

 

Stankiewicz Mirosław

 

 

13.40 – 14.25

 

 

Szczerbińska Ewa

 

10.45 – 11.30

 

 

 

Szczesiul Anna

 

 

13.40 – 14.25

 

 

Szczesiul Wojciech

 

 

 

12.45 – 13.30

 

Szerszeń Krzysztof

 

 

 

16.15 – 17.00

 

Szeszko Janusz

 

 

11.50 – 12.35

 

 

Szlęzak-Hrymajłło Magdalena

 

 

13.40 – 14.25

 

 

Szulc Andrzej

 

12.45 – 13.30

 

 

 

Szyfman Marek

 

 

 

10.15 – 11.00

CKP Nr 1

 

Szymczukiewicz Leszek

 

 

16.00 - 17.00

 

 

Tomczak Dariusz

 

 

 

 

8.00 – 8.45

Tyborowska Urszula

   

 

 

9.50 - 10.35

Walendziuk Katarzyna

 

 

 

11.50 - 12.45

 

Wawrzeniuk Helena Elżbieta

 

9.50 – 10.35

 

 

 

Wieliczko Katarzyna

 

 

 

 

9.00 – 9.45

Wilczewski Jerzy

16.15 – 17.00

CKP Nr 1

 

 

 

 

Wołejko Aneta 

 

 

 

11.50 – 12.35

 

Wróblewski Grzegorz

 

9.50 – 10.35

 

 

 

Wysocka Anna

13.40 – 14.25

 

 

 

 

Zakrzewska Ewa

 

 

12.45 – 13.30

 

 

Zaleski Andrzej

12.45 – 13.30

 

 

 

 

Zdanewicz Tomasz

 

 

 

14.30 – 15.15

 

Zdankowski Łukasz

 

 

9.40 - 10.35

 

 

Zdanuczyk Wojciech

 

 

 

16.10 – 16.55

 

Zdańkowski Andrzej

 

 

 

 

8.55 - 9.40

Zimoń-Trykozko Emilia

11.50 – 12.35

 

 

 

 

Żamojtuk Mariusz

 

 

 

12.45 – 13.30

 

Żelezniakowicz Michał

 

 

 

 

17.00 - 17.45

Żeszko Borys

 

 

 

 

16.10 – 16.55