Zespół Szkół Elektrycznych

im. prof. Janusza Groszkowskiego

w Białymstoku

Centrum Kształcenia

Praktycznego Nr 1


Próbny egzamin ustny z języka angielskiego

Próbny egzamin ustny z języka angielskiego  22.01.2018

Egzaminator: Marta Kwiecińska                        Sala:  213                                  Klasa: 4A

  1. 9:00 – Kuczko Rafał
  2. 9:15 –Jabłoński Bartosz
  3. 9:30 -  Siemieniuk Mateusz
  4. 9:45 – Bajguz Artur
  5. 10:00 – Borysewicz Patryk
  6. 10:15 – Trykozko Emil
  7. 10:30 – Kowalewski Hubert
  8. 10:45 – Ostaszewski Damian
  9. 11:00 – Kotyński Kamil
  10. 11:15 – Kotyński Mateusz
  11. 11:30 – Ostaszewski Norbert
  12. 11:45 – Łoński Jakub
  13. 12:00 – Jurowiec Grzegorz
  14. 12:15 - Chomicki Piotr
  15. 12:30 - Góralewski Jan
  16. 12:45 - Grabowski Marek
  17. 13:00 - Grabowski Paweł
  18. 13:15 - Karczewski Łukasz
  19. 13:30 - Milewski Maciej
  20. 13:45 – Misiuk Adrian
  21. 14:00 - Papiernik Angelika
  22. 14:15 - Rusiłowicz Oliwier
  23. 14:30 - Sierzputowski Michał

 

Próbny egzamin ustny z języka angielskiego  22.01.2018

Egzaminator: Anna Jabłońska                         Sala:   117A                                 Klasa: 4C , 4B

  1. 9:00 –Nos Krzysztof
  2. 9:15 – Kryński Cezary
  3. 9:30 -  Krzywosz Patryk
  4. 9:45 – Sumorek Mateusz
  5. 10:00 – Świszcz Mateusz
  6. 10:15 – Tarasiuk Wojciech
  7. 10:30 – Walewski Bartosz
  8. 10:45 – Wilczyński Dominik
  9. 11:00 – Muśko Tomasz
  10. 11:15 – Majtas Paweł
  11. 11:30 – Nowikow Damian
  12. 11:45 – Mateuszuk Michał
  13. 12:00 – Puchłowski Hubert
  14. 12:15 – Ignaciuk Kamil
  15. 12:30 - Łukianiuk Paweł
  16. 12:45 –Kropiewnicki Jakub
  17. 13:00 – Gołaszewski Damian   
  18. 13:15 – Supiński Patryk   
  19. 13:30 - Guła Rafał
  20. 13:45 – Kasperuk Arkadiusz
  21. 14:00 - Muklewicz Dawid
  22. 14:15 - Pawłuszewicz Damian
  23. 14:30 - Paprocki Łukasz
  24. 14:45 – Gliński Karol

 

Próbny egzamin ustny z języka angielskiego  22.01.2018

Egzaminator:  Urszula Tyborowska                     Sala:  215                              Klasa: 4H

  1. 9:00 – Antoniak Kacper 
  2. 9:15 – Chaniewski Piotr
  3. 9:30 -  Górski Maciej
  4. 9:45 – Kalisz Jakub
  5. 10:00 – Kłopotowski Krzysztof
  6. 10:15 – Kosiłko Michał
  7. 10:30 – Kudrewicz Szymon
  8. 10:45 – Kulesza Mateusz
  9. 11:00 – Nieciecki Mateusz
  10. 11:15 – Piłaszewicz Robert
  11. 11:30 – Popławski Patryk
  12. 11:45 – Szymaniuk Tomasz
  13. 12:00 – Waldziński Rafał
  14. 12:15 – Wysocki Krystian
  15. 12:30 - Bednarz Bartłomiej
  16. 12:45 – Chrościński Krzysztof
  17. 13:00 - Dubiejko Jakub
  18. 13:15 - Giedzicz Jakub
  19. 13:30 - Kukliński Rafał
  20. 13:45 – Kulesza Kamil
  21. 14:00 - Mączka Tomasz
  22. 14:15 - Porowski Artur
  23. 14:30 - Półkośnik Marcin
  24. 14:45 - Sosnowski Grzegorz

 

Próbny egzamin ustny z języka angielskiego  22.01.2018

Egzaminator:  Aneta Wołejko                 Sala:  214                              Klasa: 4I, 4E

  1. 9:00 – Jasiulewicz Urszula
  2. 9:15 – Mozyrska Gabriela
  3. 9:30 -  Kosmowski Bartosz
  4. 9:45 – Milczarek Krzysztof
  5. 10:00 – Piszczatowski Adam
  6. 10:15 – Proskiniuk Paweł
  7. 10:30 – Sidorska Karolina
  8. 10:45 – Sobczyk Mateusz
  9. 11:00 – Stankiewicz Mateusz
  10. 11:15 – Zajączkowska Patrycja
  11. 11:30 – Zubelik Paulina
  12. 11:45 – Żmójdzin Igor
  13. 12:00 – Chomczyk Gabriel
  14. 12:15 – Domalewski Piotr
  15. 12:30 - Kosiński Piotr
  16. 12:45 – Adamski Michał
  17. 13:00 – Milewski Paweł
  18. 13:15 - Kaźmierczak Kamil 4e
  19. 13:30 - Wiszowaty Bartosz
  20. 13:45 – Siemieniuk Jakub
  21. 14:00 – Płonowski Maciej
  22. 14:15 – Lisowski Mariusz
  23. 14:30 - Mutwicki Mateusz


Próbny egzamin ustny z języka angielskiego  22.01.2018

Egzaminator:  Agnieszka Packiewicz                 Sala:  307                          Klasa: 4F, 4A

  1. 9:00 – Aszurkiewicz Patryk
  2. 9:15 – Borowski Dawid
  3. 9:30 -  Łupiński Rafał
  4. 9:45 – Gąsowski Jakub 
  5. 10:00 –Sidorowicz Paweł
  6. 10:15 – Grzybko Maciej
  7. 10:30 –Szymójko Urszula
  8. 10:45 – Karolczuk Szymon 
  9. 11:00 – Pierzchała Andrzej
  10. 11:15 – Jurewicz Patryk
  11. 11:30 – Chodkowski Daniel 
  12. 11:45 – Panasiuk Adrian
  13. 12:00 – Poszyler Adam
  14. 12:15 – Stupak Przemysław
  15. 12:30 – Wanczewski Adrian
  16. 12:45 – Wasiluk Rafał
  17. 13:00 - Wyszyński Piotr 
  18. 13:15 – Zaniewski Paweł 
  19. 13:30 – Grzybowski Jakub
  20. 13:45 – Klimczuk Tomasz
  21. 14:00 – Sienkiewicz Jakub
  22. 14:15 – Giba Krzysztof
  23. 14:30 - Sinkiewicz Konrad 4a
  24. 14:45 - Tołwiński Krzysztof

 

Próbny egzamin ustny z języka angielskiego  22.01.2018

Egzaminator: Agnieszka Rusiniak        Sala:  305A                        Klasa: 4G , 4D, 4C, 4H

  1. 9:00 – Wierciński Piotr
  2. 9:15 – Wyłuda Jakub
  3. 9:30 -  Żukowski Paweł
  4. 9:45 – Żukowski Tomasz
  5. 10:00 –  Grygoruk Piotr 4d
  6. 10:15 – Żadziłko Dawid
  7. 10:30 – Sakowicz Ryszard
  8. 10:45 – Bednarek Jakub
  9. 11:00 – Szklarzewski Błażej
  10. 11:15 – Malewski Łukasz
  11. 11:30 – Nesteruk Gabriel
  12. 11:45 – Szkiłądź Jakub
  13. 12:00 – Ciepłucha Michał
  14. 12:15 – Puchalski Paweł 4c
  15. 12:30 - Zaręba Konrad
  16. 12:45 – Mikulski Krzysiek
  17. 13:00 - Choroszewicz Dawid
  18. 13:15 -  Modzalewski Przemysław
  19. 13:30 - Buraczyk Arkadiusz
  20. 13:45 – Więckowski Mateusz
  21. 14:00 –  Turowski Franciszek
  22. 14:15 - Zastocki Michał
  23. 14:30 –Samuk Przemek
  24. 14:45 - Przekop Mateusz

 

Próbny egzamin ustny z języka angielskiego  22.01.2018

Egzaminator:    Elżbieta Hajduczenia                               Sala: 205A                           Klasa: 4G, 4B

  1. 9:00 – Halicki Krzysztof
  2. 9:15 – Hodun Krzysztof
  3. 9:30 -  Jasiuk Marcin
  4. 9:45 – Kołacz Michał
  5. 10:00 – Kulikowski Konrad
  6. 10:15 – Łochnicki Przemysław
  7. 10:30 – Mirończuk Michał
  8. 10:45 – Mitrosz Michał
  9. 11:00 – Oleszczak Adrian
  10. 11:15 – Westfeld Szymon
  11. 11:30 – Błaszko Daniel
  12. 11:45 – Czeladko Patryk
  13. 12:00 – Jabłoński Paweł
  14. 12:15 – Małyszko Piotr
  15. 12:30 - Babul Mateusz
  16. 12:45 – Bretner Szymon
  17. 13:00 - Fajst Piotr
  18. 13:15 - Okulczyk Mateusz
  19. 13:30 – Pasiuk Sebastian
  20. 13:45 – Zadykowicz Kacper
  21. 14:00 –  Sobotko Dariusz
  22. 14:15 –  Smolarczuk Maciej
  23. 14:30 – Lach Szymon  

 

Próbny egzamin ustny z języka angielskiego  22.01.2018

Egzaminator:  Katarzyna Walendziuk                     Sala: 212                               Klasa: 4J, 4E

  1. 9:00 – Kazberuk Izabela
  2. 9:15 – Tomaszuk Piotr
  3. 9:30 -  Konanewski Igor
  4. 9:45 – Żero Marcin
  5. 10:00 – Backiel Tomasz
  6. 10:15 – Jocz Eryk
  7. 10:30 – Gryko Kamil
  8. 10:45 – Kotowski Maciej
  9. 11:00 – Pietruk Rafał
  10. 11:15 – Waciński Damian
  11. 11:30 – Makarewicz Marek
  12. 11:45 – Bartnikiewicz Przemysław
  13. 12:00 – Siemieńczuk Łukasz
  14. 12:15 – Jucha Mateusz
  15. 12:30 – Michalczuk Łukasz
  16. 12:45 – Oleksiej Marcin
  17. 13:00 – Dral Marek
  18. 13:15 – Maliszewski Jan
  19. 13:30 – Lulewicz Aleksander
  20. 13:45 – Szczytko Patryk 4e
  21. 14:00 – Bielecki Mateusz
  22. 14:15 –  Chilmon Dawid
  23. 14:30 – Filończuk Michał
  24. 14:45 – Burblis Tomasz