Zespół Szkół Elektrycznych

im. prof. Janusza Groszkowskiego

w Białymstoku

Centrum Kształcenia

Praktycznego Nr 1

Od 7 maja do 22 czerwca 2018 roku TRWA REKRUTACJA do Technikum Elektrycznego i Branżowej Szkoły I stopnia Nr 1        TECHNIK ELEKTRYK          TECHNIK ELEKTRONIK          TECHNIK INFORMATYK          TECHNIK TELEINFORMATYK          TECHNIK GRAFIKI I POLIGRAFII CYFROWEJ          ELEKTRYK          ELEKTRONIK          UCZ SIĘ RAZEM Z NAMI

Zajęcia wyrównawcze

 

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla uczniów klas I - IV
Technikum Elektrycznego w roku szkolnym 2017/2018
wg/następującego harmonogramu:

 

Klasa Dzień tygodnia Prowadzący Godziny Sala
I wtorek  p. mgr K. Wieliczko  15.20 - 16.05    305 
czwartek  p. mgr W. Doroszkiewicz  14.30 - 15.15  118
II środa  p. mgr E. Zakrzewska  16.15 - 17.00  207
       
III poniedziałek  p. mgr R. Ostapczuk  07.10 - 07.55  208
środa  p. mgr M. Szlęzak - Hrymajłło  07.10 - 07.55  206
IV piątek  p. mgr A. Sienkiewicz  07.00 - 07.45  313
piątek  p. mgr J. Pryzmont  08.10 - 8.55 206

    Przewodnicząca Komisji Matematyki
mgr Renata Ostapczuk 

 

 

Harmonogram zajęć dodatkowych z języka angielskiego
Przygotowanie do matury podstawowej i rozszerzonej

Kwiecień  2018 r.

Data

Godzina

Blok zadaniowy

Prowadzący nauczyciel

Sala

11.04.2018r. (środa)

7:10

Gramatyka (rozszerzenie)

Elżbieta Hajduczenia

212

12.04.2018r.

(czwartek)

8:50

Próbna matura ustna

Agnieszka Rusiniak

210

12.04.2018r. (czwartek)

11:50

Próbna matura ustna

Aneta Wołejko

 P22

16.04.2018r. (poniedziałek)

12:45

Próbna matura ustna

Marta Kwiecińska

210

17.04.2018r. (wtorek)

13:40

Próbna matura ustna

Elżbieta Hajduczenia

210

19.04.2018r.

(czwartek)

8:50

Próbna matura ustna

Agnieszka Rusiniak

210

19.04.2018r. (czwartek)

11:50

Próbna matura ustna

Aneta Wołejko

 P22

23.04.2018r. (poniedziałek)

12:45

Próbna matura ustna

Marta Kwiecińska

210

24.04.2018r. (wtorek)

13:40

Próbna matura ustna

Elżbieta Hajduczenia

210

 

 

Harmonogram zajęć dodatkowych z języka polskiego
Przygotowanie do matury podstawowej i rozszerzonej

Dzień tygodnia

Godzina

Prowadzący nauczyciel

Sala

czwartek

14:30

mgr Dorota Brańska

P08