Zespół Szkół Elektrycznych

im. prof. Janusza Groszkowskiego

w Białymstoku

Centrum Kształcenia Praktycznego Nr 1



Wersja tekstowa kalendarza
Październik 2017
PnWtSr CzwPtSb Nd
1
2
  • Praktyki zawodowe w klasach: 3ct, 3dt, 3it - 2.10.2017 - 27.10.2017
3
  • Turniej szachowy klas I godz. 900 - aula szkolna
4
  • XI Szkolny Konkurs Historyczny dla klas I pt. ,,Zespół Szkół Elektrycznych w Białymstoku i jego patron profesor Janusz Groszkowski" - godz. 855 - sala P05. Chętni mogą się zgłaszać  do nauczycieli historii do dnia 3 października 2017 r.
  • Turniej tenisa stołowego klas I godz. 1610 przy sali gimnastycznej. Obowiązuje strój i obuwie sportowe. Zgłoszenia przyjmuje pani Ewa Szczerbińska, nauczyciel wychowania fizycznego, do dnia 2.10.2017 r.
5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16
  • IX edycja Międzyszkolnego Konkursu Historycznego na najlepszą prezentację multimedialną lub film nt. 500-lecie reformacji na ziemiach polskich, który trwa od 16 października 2017 r. do 24 listopada  2017 r. Konkurs objęty został patronatem Wojewody Podlaskiego oraz Prezydenta Miasta Białegostoku, a kierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych Miasta Białegostoku.
17
  • Święto Szkoły połączone  z uroczystym ślubowaniem klas I oraz Dniem Edukacji Narodowej
    godz. 800   - Liturgia św. w cerkwi p.w. Wszystkich Świętych, ul. Wysockiego 1
    godz. 800  -  Msza św. w kościele p.w. Miłosierdzia Bożego, ul. Radzymińska 1 (zbiórka o godz. 745)
    godz. 930 – 1045  - uroczysta akademia (sala gimnastyczna). Zbiórka uczniów  klas pierwszych z wychowawcami na sali gimnastycznej o godz. 920. Od godz. 1130 skrócone zajęcia zgodnie z rozkładem zajęć
    1. 11.30 - 12.00          7. 15.00 - 15.30
    2. 12.05 - 12.35          8. 15.35 - 16.05
    3. 12.40 - 13.10          9. 16.10 - 16.40
    4. 13.15 - 13.45         10. 16.45- 17.15
    5. 13.50 - 14.20         11. 17.20 - 17.50
    6. 14.25 - 14.55         12. 17.55 - 18.25
  • Dzień Elegancji w ZSE
18 19
  • Spotkanie przedstawicieli Związku Sybiraków z wybranymi klasami naszej szkoły na temat ,,Losy Polaków po 17 września 1939 r."- aula szkolna - godz. 1045 - 1130 oraz 1150 - 1235. W spotkaniu udział biorą następujące klasy:
    na 4 lekcji: 1bt, 4ht, 1ct
    na 5 lekcji: 1dt, 4gt, 4it
20
  • I etap XLIV Olimpiady Wiedzy Technicznej godz. 900 - sala 206
21 22
23
  • Spotkania klas I z przedstawicielem Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku z zakresu odpowiedzialności prawnej osób nieletnich
    godz. 1045 - 1130 - klasa Ibt
    godz. 1150 - 1235 - klasa Igt
    godz. 1245 - 1330 - klasa Iit
24 25 26 27
  • Spotkanie klasy Idt z przedstawicielem Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku z zakresu odpowiedzialności prawnej osób nieletnich -
    godz. 1045 - 1130 
28 29
30
  • Spotkania klas I z przedstawicielem Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku z zakresu odpowiedzialności prawnej osób nieletnich
    godz. 1045 - 1130 - klasa Ibcb
    godz. 1150 - 1235 - klasa Ijt

31

Podświetlone na niebiesko dni zawierają wydarzenia, aby je przeczytać najedź na odpowiedni dzień.