Zespół Szkół Elektrycznych

im. prof. Janusza Groszkowskiego

w Białymstoku

Centrum Kształcenia Praktycznego Nr 1

Od 7 maja do 22 czerwca 2018 roku TRWA REKRUTACJA do Technikum Elektrycznego i Branżowej Szkoły I stopnia Nr 1        TECHNIK ELEKTRYK          TECHNIK ELEKTRONIK          TECHNIK INFORMATYK          TECHNIK TELEINFORMATYK          TECHNIK GRAFIKI I POLIGRAFII CYFROWEJ          ELEKTRYK          ELEKTRONIK          UCZ SIĘ RAZEM Z NAMI

Wersja tekstowa kalendarza
Listopad 2017
PnWtSr CzwPtSb Nd
1 2
  • Spotkania klas I z przedstawicielem Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku z zakresu odpowiedzialności prawnej osób nieletnich
    godz. 855 - 940 - klasa Ift
    godz. 950 - 1035 - klasa Ict

3 4 5
6
  • Spotkanie klasy Ikt z przedstawicielem Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku z zakresu odpowiedzialności prawnej osób nieletnich
    godz. 1430 - 1515 

  • Spotkania wybranych klas z adwokatem p. Krzysztofem Niesterukiem na temat: ,,Znaczenie Konstytucji w życiu obywateli" .Spotkania odbędą się - o godz. 1045 i 1150 (4 i 5 lekcja):
    4 lekcja - kl. 3ft - sala 209
    5 lekcja - kl. 2gt - sala 209
  • Praktyki zawodowe w klasach: 3bt, 3ht - 6.11.2017 - 1.12.2017 r.
7
  • Spotkanie klasy Iet z przedstawicielem Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku z zakresu odpowiedzialności prawnej osób nieletnich
    godz. 1045 - 1130 
8
  • XX edycja Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej ,,Euroelektra sala 206 - godz. 9.00 (eliminacje szkolne)
  • XXXI edycja Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej eliminacje szkolne - sala P03 - godz. 9.00
  • Posiedzenie Rady Pedagogicznej aula szkolna - godz. 16.10
  • Spotkanie z sędzią w stanie spoczynku p. Anną Marią Wesołowską - aula szkolna - godz. 13.40 - 15.15. W spotkaniu biorą udział kl.: 1bt, 1dt, 1et, 1kt, 2at (2gr.), 2ht, 2it (2gr.), 3ct (1gr.), 3jt
  • Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Rodzinie sala 214 - godz. 13.40 - 14.25 (etap szkolny)
9
  • Spotkania klas z przedstawicielem Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku z zakresu odpowiedzialności prawnej osób nieletnich
    godz. 1150 - 1235 - klasa Iht 
    godz. 1245 - 1330 - klasa Iat 

10
  • Akademia poświęcona 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości - aula szkolna - godz. 1150 - 1245. W akademii biorą udział następujące klasy: 1ct, 1dt, 1et, 1bcb, 2at, 2ct, 2ft, 2gt, 3ct, 3et, 4et
  • Dzień Elegancji w ZSE Zgodnie z regulaminem Dnia Elegancji - klasa, w której będzie 80% uczniów ubranych elegancko może skorzystać z przywileju Dnia Elegancji, który zwalnia uczniów z odpowiedzi ustnych, niezapowiedzianych kartkówek oraz odrobienia zadania domowego, chyba że zostało zadane z tygodniowym lub dłuższym wyprzedzeniem.
11
  • Udział Pocztu Sztandarowego Zespołu Szkół Elektrycznych z klasy 3it pod opieką p. Andrzeja Szulca w uroczystościach państwowych z okazji Święta Odzyskania Niepodległości w Białymstoku 
12
13
  • Warsztaty dla uczniów kl. 2ht organizowane przez fundację Nowoczesna Polska w partnerstwie z Collegium Civitas w ramach realizacji projektu ,,Cybernauci - kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci"  -  3, 4 i 5 lekcja
14
  • Szkolny konkurs poprawnej polszczyzny biblioteka szkolna - godz. 1245 - 1330. Zgłoszenia przyjmowane są do 13.11.2017 r. w bibliotece szkolnej.
  • Spotkania klas trzecich i czwartych z p. majorem Michałem Mazurczykiem - przedstawicielem 1 Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej - aula szkolna - godz. 950 i 1045 (3 i 4 godz. lekcyjna). W spotkaniu biorą udział nastepujące klasy: 
    3 godzina lekcyjna: 4dt, 3at, 3it, 4ct, 4gt, 4ft, 4jt
    4 godzina lekcyjna: 4it, 3et, 3ft, 3gt, 3jt, 4at, 4bt, 4et, 4ht
15
  • XVI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego ,,Deutschfreund" sala 305 - godz. 1300 - 1400. Organizatorem konkursu jest Firma Edukacyjna Łowcy Talentów - JERSZ 
16
  • Zajęcia informacyjno-edukacyjne z zakresu profilaktyki zachowań ryzykownych pod hasłem ,,Uzależnienia - jak ich uniknąć?" Zajęcia realizowane przez specjalistę Ośrodka Profilaktyki i Terapii dla Młodzieży i Dorosłych ETAP w Białymstoku
    godz. 8.55 - 9.40 - klasa Ift
    godz. 9.50 - 10.35 - klasa Ict
    godz. 10.45 - 11.30 - klasa IBCB
    godz. 11.50 - 12.35 - klasa Igt
    godz. 12.45 - 13.30 - klasa Iat
    godz. 13.40 - 14.25 - klasa Iht
  • Etap szkolny Konkursu Wiedzy Normalizacyjnej sala P19 - godz. 1045
17
  • Spotkanie wybranych klas z p. Romualdem Choromańskim oraz  p. Dariuszem Wiśniewskim - przedstawicielami Aeroklubu Białostockiego, które ma na celu przedstawienie uczniom możliwości wyboru ścieżki rozwoju zawodowego w branży lotniczej - aula szkolna - godz. 1045. W spotkaniu biorą udział następujące klasy: 1gt, 1kt, 2bt, 3at, 3ct, 3dt, 3ft, 4at, 4dt
18 19
20
  • Zajęcia informacyjno-edukacyjne z zakresu profilaktyki zachowań ryzykownych pod hasłem ,,Uzależnienia - jak ich uniknąć?" Zajęcia realizowane przez specjalistę Ośrodka Profilaktyki i Terapii dla Młodzieży i Dorosłych ETAP w Białymstoku
    godz. 11.50 - 12.35 - klasa Ijt
    godz. 13.40 - 14.25 - klasa Iet
    godz. 14.30 - 15.15 - klasa Ikt
21
  • Próbny egzamin maturalny z języka polskiego - godz. 7.50 Zajęcia zostają przesunięte i częsciowo skrócone, rozpoczynają się od godz. 1055

    1. 10.55 - 11.25          7. 14.25 - 14.55
    2. 11.30 - 12.00          8. 15.00 - 15.30
    3. 12.05 - 12.35          9. 15.35 - 16.10
    4. 12.40 - 13.10          10. 16.15- 16.55
    5. 13.15 - 13.45          11. 17.00 - 17.45
    6. 13.50 - 14.20          12. 17.50 - 18.35

    CKP pracuje zgodnie z rozkładem.
    Zespoły nadzorujące spotykają się o godz. 740 w pokoju nauczycielskim

22
  • Próbny egzamin maturalny z matematyki - godz. 7.50 Zajęcia zostają przesunięte i częsciowo skrócone, rozpoczynają się od godz. 1055

    1. 10.55 - 11.25          7. 14.25 - 14.55
    2. 11.30 - 12.00          8. 15.00 - 15.30
    3. 12.05 - 12.35          9. 15.35 - 16.10
    4. 12.40 - 13.10          10. 16.15- 16.55
    5. 13.15 - 13.45          11. 17.00 - 17.45
    6. 13.50 - 14.20          12. 17.50 - 18.35

    CKP pracuje zgodnie z rozkładem, z wyjątkiem zajęć w kl. 4bt, gdzie zajęcia odbędą się zgodnie ze zmienionym rozkładem.
    Zespoły nadzorujące spotykają się o godz. 740 w pokoju nauczycielskim

  • Zebranie z rodzicami uczniów klas IV - godz. 1700
23
  • Warsztaty dla uczniów organizowane przez fundację Nowoczesna Polska w partnerstwie z Collegium Civitas w ramach realizacji projektu ,,Cybernauci - kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci" 
    klasa 1gt - 4 i 5 lekcja
    klasa 2at - 6 lekcja
  • Próbny egzamin maturalny z języka angielskiego - godz. 7.50 Zajęcia zostają przesunięte i częsciowo skrócone, rozpoczynają się od godz. 1000

    1. 10.00 - 10.30         7. 13.40 - 14.20
    2. 10.35 - 11.05          8. 14.25 - 15.15
    3. 11.10 - 11.40          9. 15.20 - 16.05
    4. 11.45 - 12.15          10. 16.10- 16.55
    5. 12.25 - 12.55          11. 17.00 - 17.45
    6. 13.00 - 13.30          12. 17.50 - 18.35

    CKP pracuje zgodnie z rozkładem.
    Zespoły nadzorujące spotykają się o godz. 740 w pokoju nauczycielskim.

24 25 26
27
  • Zajęcia informacyjno-edukacyjne z zakresu profilaktyki zachowań ryzykownych pod hasłem ,,Uzależnienia - jak ich uniknąć?" Zajęcia realizowane przez specjalistę Ośrodka Profilaktyki i Terapii dla Młodzieży i Dorosłych ETAP w Białymstoku
    godz. 10.45 - 11.30 - klasa Ibt
    godz. 11.50 - 12.35 - klasa Iit
    godz. 13.40 - 14.25 - klasa Idt
28
  • IX Międzyszkolny Konkurs z Języka Angielskiego dla Techników „IT in ENGLSH – technologia informacyjna w języku angielskim” - godz. 950 -1035 - w salach komputerowych (203, 205, 303, 311, 312) . Po części konkursowej o godz. 1045 odbędzie się w auli szkolnej prelekcja dr. hab. inż. Sławomira Zielińskiego pt. ,,Całki, różniczki, szereg Fouriera i fraktale - Czy da się tego posłuchać?" W prelekcji biorą udział uczestnicy konkursu oraz kl.  2at (2 gr.), 2et (2gr.), 1dt (1gr.), 4et, 4it. Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się w dniu konkursu o godz. 1230  w auli szkolnej po prelekcji dr. hab. inż. Sławomira Zielińskiego .
29
  • Spotkanie literackie w ramach zakończenia obchodów roku Josepha Conrada pod hasłem: ,,Iść za marzeniem...". Podczas spotkania nastąpi podsumowanie szkolnego konkursu poprawnej polszczyzny - aula szkolna - godz. 950. W spotkaniu uczestniczą następujące klasy: 1ft, 3ct, 3at
  • Posiedzenie Rady Pedagogicznej aula szkolna - godz. 1700
30
  • Warsztaty w ramach ogólnopolskiego projektu obywatelskiego ,,Akademia Nowoczesnego Patriotyzmu" prowadzone przez stowarzyszenie ,,Klub Jagielloński" w dniach 30 listopada - 1 grudnia 2017 r.- Kino Elektryk - godz. 800 - 1130. W warsztatach bierze udział grupa 25 uczniów z klas I-II

Podświetlone na niebiesko dni zawierają wydarzenia, aby je przeczytać najedź na odpowiedni dzień.