Zespół Szkół Elektrycznych

im. prof. Janusza Groszkowskiego

w Białymstoku

Centrum Kształcenia

Praktycznego Nr 1


Nauczyciele

Język polski Język angielski Matematyka

Robert Chojnowski
Elżbieta Laszuk-Redlińska
Helena Parafiniuk
Magdalena Skutnik
Magdalena Sołowiej
Dorota Gierałtowska


Anna Jabłońska
Maria Łochowska
Agnieszka Packiewicz
Andrzej Zaleski
Emilia Zimoń-Trykozko
Agnieszka Rusiniak
Elżbieta Hajduczenia
Marta Kwiecińska
Katarzyna Walendziuk
Aneta Wołejko
Izabela Zinkiewicz
Eliza Okułowicz-Waś 
Marta Cichosz 

Anna Arcimowicz
Barbara Chodkiewicz
Joanna Pryzmont
Anatol Sienkiewicz
Ewa Zakrzewska
Katarzyna Wieliczko
Wioletta Doroszkiewicz
Renata Ostapczuk

Język niemiecki Język rosyjski Historia, WOS

Piotr Ciemnicki
Zuzanna Czarnecka
Emilia Perkowska
Jolanta Dawidziuk
Zofia Gajewska 

Urszula Godlewska
Alina Grycuk-Gruszewska

Marlena Maciejewska
Andrzej Miecznik
Tomasz Zdanewicz
Fizyka Chemia Biologia
Małgorzata Kałmucka
Andrzej Bukrym
Małgorzata Olędzka
Irena German
Izabela Zinkiewicz

Anna Szczesiul

Geografia PO, Edukacja dla bezpieczeństwa
WoK

Ewa Chociej
Tomasz Zdanewicz

Marian Kostecki Katarzyna Wołkowycka
Religia Przedmioty elektroniczne Przedmioty elektryczne

Bogusław Arcimowicz
Roman Danieluk
Bogumił Dziedziul
Ks. Mirosław Stankiewicz
Ks. Marcin Kuczyński
Dorota Jurguć
Roman Płoński
Łukasz Okruszko 
Ewa Sadowska 

Piotr Golonko
Piotr Mieczkowski
Anna Niczyporuk
Irena Osiak
Ryszard Omieliańczyk
Wojciech Szczesiul
Dariusz Tomczak
Grzegorz Wróblewski
Konrad Kondrat

Sławomir Dudek
Bogumiła Jurgielewicz
Jolanta Matwiejczuk
Jan Skrocki
Joanna Maksimiuk
Krzysztof Kazarez

Pracownia elektryczna Pracownia elektroniczna Przedmioty teleinformatyczne
Tadeusz Nasuto
Andrzej Zdańkowski
Dariusz Tomczak Adam Aleksiejczuk
Jan Chomik
Przedmioty mechaniczne Przedmioty ekonomiczne WdŻ
Dorota Niedźwiedź Maciej Dąbrowski
Małgorzata Bogusłowicz
 Roman Danieluk
Informatyka Zajęcia praktyczne (ZSZ) WF

Ireneusz Bohatyrewicz
Jacek Cichosz
Mariusz Gryszko
Joanna Łuszcz
Ignacy Majewski
Tomasz Mikołajuk
Jan Nosal
Renata Kukiełko
Jarosław Raciborski
Sławomir Sirocki
Krzysztof Szerszeń
Andrzej Szulc
Agnieszka Wojno
Borys Żeszko
Anna Łuniewska
Tomasz Czech
Antoni Perkowski
Kazimierz Laskowski
Przemysław Sienkiewicz
Adam Mosiej
Wiesław Gabrel
Michał Żalezniakowicz
Piotr Petelski
Rafał Michałowski
Jolanta Kowalska

Marek Jodkowski
Roman Kuczaba
Aleksander Mirończuk
Andrzej Mróz
Tadeusz Niczyporuk
Roman Olejnik
Jerzy Wilczewski
Piotr Golonko
Marek Szyfman
Adrian Roszkowski 

Marcin Brzeski
Bogumił Chlebiński
Marcin Kasiuk
Sebastian Romańczuk
Ewa Szczerbińska
Janusz Szeszko
Wojciech Zdanuczyk
Emilia Łapińska
Mariusz Żamojtuk
Tomasz Łaciński
Anna Wolańska
 

Klub Młodzieżowy Pedagog Orkiestra Dęta
Katarzyna Wołkowycka
Marlena Wojtkowska
Dorota Socha
Marlena Wojtkowska
Stanisław Kruciński
Leszek Szymczukiewicz
Biblioteka Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej
Alina Grycuk-Gruszewska
Irena Mojsewicz
Anna Rutkowska
Piotr Petelski